Blog

BORDO – NA CO DZIEŃ, DO PRACY I NA WIECZÓR

BORDO – NA CO DZIEŃ, DO PRACY I NA WIECZÓR

Bordo to kolor, którego tej jesieni zdecydowanie nie może zabraknąć w Twojej szafie. Odcienie czerwonego wina i żurawiny mają w sobie wyjątkową klasę i elegancję, a przy tym są niezwykle uniwersalne: można je nosić w zasadzie od rana do wieczora. Żakiety, spodnie czy ołówkowe spódnice w kolorze bordo są wprost stworzone do biurowych stylizacji, miękkie swetry i luźne koszule doskonale sprawdzą się w nieformalnych sytuacjach, takich jak kawa z koleżankami, natomiast sukienki i garnitury to doskonały wybór na wieczorne wyjście.

W nowej kolekcji Greenpoint znajdziesz bordo zarówno w postaci gładkich ubrań, jak i supermodnych wzorów, takich jak kwiaty czy krata (o której pisaliśmy tutaj). Oczywiście pamiętaliśmy też o dodatkach! Małe torebki, pojemne shoppery oraz zwiewne apaszki to świetny sposób na urozmaicenie jesiennej garderoby bez przeprowadzania totalnej rewolucji.

A z jakimi kolorami bordo najbardziej się „lubi”? Oczywiście, jak większość barw, z bielą i czernią. Oprócz tego również z szarością, błękitem, granatem, zielenią czy odcieniami beżu. Poeksperymentuj i przekonaj się, w jakiej wersji najlepiej pasuje do Twojej urody i stylu.

 
BORDOWY ŻAKIET, BORDOWE SPODNIE, BIAŁA KOSZULA, CZARNY KOMIN, BORDOWA SPÓDNICA

Utworzony 2016-09-27 Home, Inspiracje 2803