Blog

CAMMY I PLAMKAA W BORDOWYM GARNITURZE GREENPOINT

CAMMY I PLAMKAA W BORDOWYM GARNITURZE GREENPOINT

Nasz bordowy garnitur podbił już wiele kobiecych serc. Czy nas to dziwi? Ani trochę! Obok tego jesiennego must-have’u naprawdę ciężko przejść obojętnie. Jego wdziękom nie oparły się również popularne blogerki: Cammy i Plamkaa. Na swoich blogach dziewczyny zaprezentowały garnitur w dwóch różnych, ale równie stylowych wersjach.

Cammy do garnituru założyła czarny top na cienkich ramiączkach oraz modne białe czółenka na grubym słupku. Całość uzupełnia delikatna biżuteria i ciemne okulary. Efekt? Jest elegancko, ale jednocześnie tajemniczo i zmysłowo.

 


Z kolei Plamkaa połączyła garnitur z białą koszulą i klasycznymi czarnymi szpilkami. Do tego mała torebka na łańcuszku dopasowana kolorystycznie do garnituru. W takim zestawie można z powodzeniem udać się na ważne spotkanie biznesowe.

 

Na tym jednak nie kończą się możliwości naszego garnituru. Na swoim Instagramie Plamkaa pokazuje, że oba jego elementy można z powodzeniem wykorzystać osobno do tworzenia zestawów w bardzo różnych stylach. Wystarczy do żakietu założyć czarne rurki z dziurami, a otrzymamy zadziorą, rockową stylizację. Z kolei spodnie w połączeniu z białą ramoneską i balerinami stworzą idealny miejski zestaw na co dzień. A Wy którą wersję wybieracie?

Utworzony 2016-11-08 przez Greenpoint Home, Inspiracje, Blogerki 418