Blog

ZIMOWE DODATKI – GORĄCE TRENDY NA MROŹNE DNI

ZIMOWE DODATKI – GORĄCE TRENDY NA MROŹNE DNI

Czy zimą można się ubrać ciepło i jednocześnie stylowo? Nie tylko można, ale nawet trzeba! Chyba żadnej rozsądnej kobiety nie musimy przekonywać, że nie ma nic mniej stylowego niż zakatarzony nos i czerwone od mrozu uszy. W Greenpoint mamy duży wybór czapek i szalików, które nie tylko Cię ogrzeją, ale także urozmaicą każdą zimową stylizację.

Szczególnie polecamy duże szale w azteckie wzory, którymi można się owinąć niczym ciepłym kocem. Możesz je nosić do płaszcza, ale równie dobrze sprawdzają się jako narzutka, kiedy w pomieszczeniu zrobi się chłodniej.

   

Od dłuższego czasu dużą popularnością cieszą się kominy. I nic dziwnego – są ciepłe, praktyczne i mamy pewność, że nic nam się nie rozsupła nawet na silnym wietrze. W Greenpoint dostępne są zarówno modele gładkie, jak i takie o ciekawych splotach, w dodatku praktycznie we wszystkich możliwych kolorach.

   

Oczywiście znajdzie się też coś dla wielbicielek tradycyjnych szalików. Mamy kilka modeli z dzianiny strukturalnej, które będą pasować i do eleganckich płaszczy, i do sportowych kurtek.

Nie zapominamy również o ciepłych czapkach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno minimalistyczne modele z dzianiny o delikatnym splocie, jak i bardzo modne obecnie kolorowe czapki z dużymi pomponami. Te ostatnie wcale nie pasują tylko nastolatkom! Łącząc je na przykład z klasycznym płaszczem uzyskasz nowoczesną, niewymuszoną stylizację rodem ze światowych stolic mody.

   

Utworzony 2016-12-08 przez Greenpoint Home, Inspiracje 1517