Blog

ODŚWIĘTNA NA ŚWIĘTA, CZYLI JAK SIĘ UBRAĆ NA WIGILIĘ?

ODŚWIĘTNA NA ŚWIĘTA, CZYLI JAK SIĘ UBRAĆ NA WIGILIĘ?

Co jest najważniejsze w święta? Oczywiście rodzinna atmosfera. No, i odpowiednia ilość sernika ;) Jednak nasz strój również ma znaczenie. Pomaga podkreślić wagę tych niezwykłych chwil oraz pokazuje nasz stosunek do osób, z którymi je dzielimy. Jeśli nie wiesz, co założyć na wigilię czy inne świąteczne spotkania, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka inspiracji.

Podstawowa zasada: Boże Narodzenie to nie czas na modowe eksperymenty czy awangardowe stylizacje. Z tym poczekaj do sylwestra. W święta zdecydowanie stawiamy na klasykę.

Doskonałym wyborem będzie prosta sukienka, na przykład w modną (i jakże świąteczną!) zieloną lub czerwoną kratę.

   

 

Elegancka bluzka (na przykład z kokardą pod szyją) w zestawieniu ze spodniami cygaretkami lub ołówkową spódnicą to pewniaki, które podczas takich okazji zawsze się sprawdzają. Jeśli należysz do osób ciepłolubnych, bluzkę możesz zamienić na miękki sweterek lub zarzucić na nią ciepły kardigan.

    

A co powiesz na jeden z hitów tego sezonu, czyli garnitur? Podkreślisz w ten sposób znajomość najnowszych trendów, ale jednocześnie pozostaniesz elegancka i nie zszokujesz żadnej konserwatywnej ciotki.

   

Pomogliśmy trochę? Mamy nadzieję! Życzymy rodzinnych i stylowych świąt!

Utworzony 2016-12-16 przez Greenpoint Home, Inspiracje 935