Do walki z koronawirusem włączają się krakowskie marki odzieżowe!

2020-03-19

Firmy: TWA RETAIL Spółka z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA – właściciel marki Reporter Young oraz Greenpoint S.A – właściciel marki Greenpoint, zdecydowały się wesprzeć krakowską służbę zdrowia i uszyć darmowe maski oraz fartuchy ochronne dla lokalnych szpitali.

Krakowskie marki odzieżowe postanowiły pomóc szpitalom w Krakowie, ponieważ to miasto jest najbliższe ich sercom i tutaj prowadzą swoje działalności. Obecna sytuacja jest bardzo dynamiczna i trudna dla wszystkich branż. Dlatego w tym szczególnym okresie, chcemy pomóc jeszcze bardziej. Jako polskie firmy angażujemy się, bo tego wymaga społeczna odpowiedzialność biznesu. Chcemy podjąć wszelkie kroki, które przyczynią się do ograniczenia epidemii. Zdrowie jest najważniejsze, a służba zdrowia szczególnie teraz potrzebuje naszego wsparcia.

Dwie lokalne marki będą przekazywały szpitalom najpotrzebniejszy w tej chwili sprzęt ochrony sanitarnej w postaci masek i fartuchów ochronnych - ze względu na ich ogromne zapotrzebowanie i niską dostępność. Dysponując własną szwalnią, ruszają z produkcją już teraz, aby jak najszybciej przekazać je szpitalom.

Chęć udzielenia pomocy przez krakowskie firmy płynie prosto z serca w imię zasady „każdy pomaga na miarę swoich możliwości” oraz poczucia obowiązku społecznej odpowiedzialności. Zostańmy w domu i pomagajmy.

Szyjemy fartuchy i maski ochronne

Działamy i wspólnie z Reporter Young walczymy! Rozpoczęliśmy już szycie fartuchów medycznych oraz maseczek ochronnych dla lokalnych szpitali zakaźnych, ale także dla zwykłych oddziałów, na których ochrona przed bakteriami i wirusami jest konieczna każdego dnia. Wyprodukowane materiały ochronne zostaną nieodpłatnie przekazane placówkom szpitalnym. Trzymamy kciuki za wszystkich lekarzy, pielęgniarki i innych pracowników służby zdrowia – wszystkim, którzy codziennie walczą z epidemią koronawirusa w pierwszej linii. 

Pomagamy dzięki naszym Klientom

To trudny czas dla nas wszystkich, dlatego niezwykle ważne jest wsparcie udzielane również nam przez Klientów. Dziękujemy, że kupujecie produkty polskich marek oraz wspieracie nas w tej trudnej sytuacji, podczas walki z kryzysem zdrowotnym ale też gospodarczym. Wierzymy jednak, że wspólny wysiłek, odpowiedzialność i wzajemne wsparcie przyczynią się do tego, że wkrótce uporamy się z wirusem COVID-19, a nasze życie wróci do normalności.

#ZostańwDomu

Share

Menu