TREND NA WIOSNĘ: PASKI

2017-03-06 by

Paski to wzór uniwersalny, który z powodzeniem można nosić przez cały rok, jednak szczególnie wiosną i latem nie powinno go zabraknąć w żadnej kobiecej szafie. Dlaczego? Przedstawiamy trzy mocne argumenty.

Pasiaste dzianiny

W sezonie przejściowym z pewnością przydadzą się dzianinowe sweterki. Są na tyle cienkie, że pozwalają na ubieranie się na cebulkę – można je z powodzeniem założyć pod żakiet lub jednokolorowy kardigan. W najnowszej kolekcji Greenpoint znajdziesz modele w wąskie i grubsze paski, jaśniejsze i ciemniejsze – do wyboru, do koloru.

   

Ubierz się jak paryżanka

Biała bluzka w granatowe bądź czarne paseczki lub odwrotnie – ciemna w białe paski to klasyka francuskiego stylu rozsławiona przez Coco Chanel. Taki top pasuje naprawdę do wszystkiego: i do eleganckiego żakietu, i do rockowej ramoneski. Każda kobieta, która ma go w swojej garderobie, potwierdzi, że ten niepozorny element potrafi rozwiązać wiele stylizacyjnych dylematów.

   

W stylu marynarskim

Chyba żaden wzór nie kojarzy się z latem i wakacjami nad morzem tak jak marynarskie paski. Luźny pasiasty top plus szorty to zestaw wprost idealny na spacer na molo. Zdecydowanie nie może go zabraknąć w Twojej wakacyjnej walizce. Poza sezonem urlopowym świetnie sprawdzi się również w zestawach biurowych: na przykład w połączeniu z ołówkową spódnicą i żakietem.

   

Share

Menu