Nowość – biżuteria w Greenpoint

2017-11-15

Nic tak nie uzupełnia stylizacji jak dobrze dobrana biżuteria – teraz dostępna również w sklepie Greenpoint. Znajdź coś dla siebie!

Na co dzień, do pracy, a może na wyjście wieczorem – niezależnie od okazji, biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem na dodatek. Naszyjniki, pierścionki czy bransoletki przyciągają uwagę, dopełniają nasz styl i sprawiają, że czujemy się naprawdę wyjątkowo. Greenpoint ruszył właśnie z zupełnie nową kolekcją własnej biżuterii. Sprawdź, czym możemy Cię zainspirować!

Jeżeli na co dzień wybierasz proste kroje i jednolite kolory, Twój strój ciekawie urozmaici nieco cięższy naszyjnik. To przyjemny akcent, który zgrabnie ożywia tego typu stylizacje, nadając im niepowtarzalnego charakteru.

Prawdziwie kobiecym dodatkiem są również broszki. Drobne, często misternie wykonane, stanowią ukłon w stronę klasycznej mody z dawnych lat. To mała rzecz, która potrafi zupełnie odmienić Twoją stylizację – na lepsze!

    

W dobieraniu biżuterii najprzyjemniejsze są eksperymenty. Przykładowo, ciekawym rozwiązaniem jest naszyjnik z kolorem dopasowanym do swetra oraz mocnym detalem – minimalistyczną, okrągłą zawieszką.

Naszyjniki na długim, wąskim pasku również mają swoje atuty – zakończone interesującym, wyrazistym wisiorem, wysmuklają szyję i ciekawie odznaczają się na tle swetra w jednym kolorze.

   

Share

Menu