Przygotuj się na chłody – pokochasz te swetry!

2018-11-06

Sweter to bezapelacyjnie idealna propozycja na zbliżający się sezon. Tylko z nim jesień-zima mają sens. Łatwo go zestawić z innymi ubraniami, a przy tym zapewni ciepło i komfort w chłodnych miesiącach. Obecnie stanowią najważniejszy element stylizacji!

Golf - jak nosić?

Jeśli nie lubisz marznąc, po prostu musisz mieć w swojej szafie golf! Czy może być coś bardziej praktycznego i uniwersalnego od połączenia swetra oraz otulającego szyję szalika? W zależności od dodatków może nadać kobiecie drapieżnego wyglądu, ale też eleganckiego looku, dzięki czemu będzie idealnie pasować do pracy. My szczególnie polecamy klasyczny zestaw, czyli sweter zestawiony z brązowym płaszczem z wiązaniem w talii i kozakami w podobnym odcieniu. Seksownie i szykownie-tak jak lubimy!

Pastelowe kolory i mocne barwy

Sweter wcale nie musi być szary lub czarny, warto bawić się kolorami! Pastelowe modele stały się chyba najbardziej pożądanym ubraniem ostatnich miesięcy. Zarzuty, że swetry są zbyt mało kobiece i zakrywają wszelkie atrybuty damskiej sylwetki, są niezwykle krzywdzące! Aby wyglądać kobieco, wystarczy zestawić je z niebanalnymi dodatkami, w postaci ciekawych butów, biżuterii czy też kolorowych szalików.

Z kolei, jeśli chcesz ożywić swoją codzienną stylizację i dodać sobie nieco energii postaw na żółty sweter, który z pewnością poprawi Ci humor. Wystarczy wpleść go do swoich stylizacji. To największy trend sezonu - każdemu zestawieniu nada wyrazistości!

<<< Żółty sweter znajdziesz TUTAJ >>>

Share

Menu