Jak przetrwać świąteczne szaleństwo? Podpowiadamy!

2019-02-14

Sprzątanie, gotowanie i ciągły stres. W pracy pośpiech, liczne obowiązki, tłok i korki na ulicach. Święta to szalony czas! Zatrzymaj się na moment i zakochaj się w magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia! Plan do wdrożenia od teraz!

1. Skup się na tym, co ważne

W okresie świątecznego szaleństwa warto na chwilę się zatrzymać, a podczas nerwowych przygotowań znaleźć chwilę dla rodziny. Wspólne ubieranie choinki, wyciąganie z ukrycia ozdób choinkowych to idealny moment na to, by poczuć świąteczny klimat. To również jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w zbliżającym się okresie. Przystrojone ozdoby, klimatyczne światełka sprawią, że zapomnisz o stresie.

2. Spraw sobie prezent

Kto powiedział, że nie można sprawić sobie prezentu? To ogromna frajda! Warto wynagrodzić sobie długi, pracowity rok i niełatwe przygotowania świąteczne. Niech prezent jaki sobie kupisz będzie dla ciebie małą nagrodą. Teraz w Greenpoint trwa wyprzedaż nawet do -70%, więc możesz zaopatrzyć swoją szafę o większą ilość ubraniowych perełek.

   

3. Przejdź się na jarmark bożonarodzeniowy

Bez jarmarków święta są jakby nieco mniej magiczne, a krajobraz świąt mniej świąteczny. Pachnące piernikami i choinką jarmarki na stałe wpisały się w krajobraz większości miast. Jeśli chcesz poczuć prawdziwą atmosferę Bożego Narodzenia warto się przejść na targi bożonarodzeniowe i przypomnieć tym samym wyjątkowość tego okresu. W świątecznym czasie postaw na klasykę- płaszcze wiązane w pasie – będą prezentować się niezwykle elegancko. Z kolei jeśli jesteś zmarzluchem postaw na naszą pikowane modele.  

  

4. Postaw na zimowe otulenie

Postaw na leniwe Święta! Na pewno kusi Cię perspektywa gorącej czekolady, czy ulubionej kawy wypitej w spokoju, bez pośpiechu. Pogoda na zewnątrz również nie zachęca do wychodzenia z domu. Postaw na relaks! Stwórz miły nastrój ciepłym, otulającym swetrem, który zapewni Ci komfort noszenia i wyjątkowe ciepło. Postaw na model w szarej kolorystyce z dłuższymi rękawami lub w mocniejszym kolorze, który będzie niezwykle efektownym elementem szafy i doda Ci blasku!

   

Share

Menu