Co mówi o Tobie Twój ulubiony print?

2019-02-26

Czy wiesz, że to, w jaki sposób się ubierasz, wiele o Tobie mówi? Przekonaj się sama!

Lubisz print geometryczny, paisley, zwierzęcy, a może kwiatowy? Odpowiedź na to pytanie może zdradzić więcej, niż Ci się wydaje. Jak się okazuje wzór, jaki wybierasz na co dzień, jest podkreśleniem Twojej osobowości. Jeśli wcześniej o tym nie wiedziałaś, najwyższy czas to nadrobić. Przeczytaj sama i przekonaj się, czy wszystko się zgadza!

Egzotyczne wzory – zamiłowanie do podróży

To wzór, który w starożytności inspirowany był owocami nagom, nasionami i kwiatami. Jego popularność szczególnie rośne w sezonie letnim. Pięknie prezentuje się na letnich ubraniach, pojawiając się na koszulach, spódnicach i sukienkach. Doskonale sprawdza się zarówno w stylizacjach biurowych, jak i kreacjach boho. To wzór uniwersalny, którego siła tkwi w wyrazistości i różnorodności. Jeśli wybierasz go na co dzień, to znaczy, że marzą Ci się dalekie podróże, lubisz przygody i szukasz nowych wyzwań.

      

Geometryczne printy – wszystko pod kontrolą

Geometryczne zdobienia są jednym ze wzorów, które świetnie wyglądają na wielu ubraniach i łatwo stworzyć z nimi udaną stylizację. Często zapominamy, że do tego typu printów należą trójkąty, nakładające się linie, czy modne koła. Hitem w tym sezonie są paski, które pojawiają się na ubraniach od kilku sezonów. Występują w różnych kolorach i wielkościach. Jeśli na co dzień wybierasz ubrania w geometryczne printy, to znaczy, że szukasz równowagi w życiu. Wbrew pozorom lubisz, gdy wszystko ma swoje miejsce. Chcesz mieć kontrolę i jesteś bardzo zmotywowana do osiągnięcia celów.

      

Krata – tradycja ponad wszystko

Osoby, które lubią ubrania z motywem w kratę, w sercu są tradycjonalistami. To ponadczasowy wzór, który nie rozstaje się z nami ani na chwile. Rozróżniamy kilka rodzajów kraty, począwszy od klasycznej vichy, po szkocką i pepitkę. To wzory niezwykle uniwersalne, które świetnie sprawdzą się na każdą okazję. Miłośniczki tego printu są spokojne, opanowane, obowiązkowe i sumienne. Cieszą ich drobne przyjemności, lubią zwracać na siebie uwagę oczywiście w kontrolowany sposób.

      

Kwiatowe wzory – powrót do natury

Kwiatowe wzory na ubraniach to doskonały sposób na ożywienie zwykłej stylizacji. Co roku pojawiają się w wiosennych propozycjach, w kolekcjach Greenpoint towarzyszą cały rok! Ubrania w kwiaty zwracają uwagę, podkreślają wdzięk i nigdy nie będą banalne. Jeśli na co dzień wybierasz roślinne wzory, to znaczy, że lubisz akcentować naturalne piękno i swoją kobiecość.  Delikatne kwiaty podkreślają Twój wdzięk i subtelność.

      


Zobacz wszystkie bluzki w kwiaty >>

Share

Menu