O nas

Greenpoint to polska marka odzieżowa dla kobiet istniejąca na rynku od 1992 roku. Obecnie w Polsce działa ponad 165 salonów marki, a także sklep internetowy greenpoint.pl.


Kolekcje Greenpoint kierowane są do kobiet nowoczesnych, aktywnych zawodowo, które lubią ubrania kobiece, eleganckie i jednocześnie funkcjonalne. Od ekstrawaganckich, jednosezonowych trendów wolą bardziej uniwersalne kroje i fasony, które sprawdzą się w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia: w pracy, na mieście czy podczas imprezy towarzyskiej.


Każda kolekcja marki podzielona jest na dwie linie: klasyczną, biurową, odpowiednią do pracy oraz bardziej codzienną, nieco romantyczną, w stylu casual. Palety kolorystyczne zawsze nawiązują do bieżących trendów, jednak są stonowane, szlachetne i delikatne, w odcieniach, które harmonijne się ze sobą łączą. W każdym sezonie sztandarowym elementem kolekcji są bluzki, sukienki i spodnie we
wzory, które są ciekawym urozmaiceniem klasycznej garderoby. Projektantki Greenpoint to kobiety, które dobrze rozumieją kobiece potrzeby i rozterki modowe. Dlatego w ramach kolekcji poszczególne modele łatwo się ze sobą komponują i wzajemnie się uzupełniają. To sprawia, że każdego dnia można z nich stworzyć nową, ciekawą stylizację.


Kontakt

Nasze Biuro Obsługi Klientów jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy Państwa wątpliwości!

Kontakt do sklepu internetowego greenpoint.pl
Telefon: 12 287 07 07
Kontakt e-mailowy: [email protected]


Adres do korespondencji:
Greenpoint S.A. z dopiskiem Greenpoint.pl
Domagały 5, 30-741 KrakówKontakt do centrali firmy Greenpoint S.A.
Telefon: 12 413 16 31
Kontakt e-mailowy: [email protected]

Adres do korespondencji:
Greenpoint S.A.
Ul. Domagały 3, 30-741 Kraków

Share

Menu