greenCHOICE

Kolekcja Green Choice powstała z myślą o środowisku naturalnym.

Jako świadoma i odpowiedzialna marka staramy się zmniejszać negatywny wpływ naszej działalności na środowisko naturalne. Dążymy do tego, by moda stała się bardziej zrównoważona. Projektując ubrania myślimy o tym, aby były ponadczasowe, a produkty z różnych kolekcji można było łatwo ze sobą łączyć. Dzięki temu możesz tworzyć atrakcyjne stylizacje przy użyciu ograniczonej ilości ubrań.

Dbamy o to, by kolekcje Greenpoint powstawały z naturalnych włókien, które nie tylko są przyjazne środowisku, ale zapewniają także wysoki komfort użytkowania.

Chcemy wspierać wybory naszych Klientek, dla których korzystanie z produktów przyjaznych środowisku naturalnemu nie jest chwilową modą, lecz stylem życia.

Green Choice to kolekcja, która powstała ze szczególnym uwzględnieniem wartości ważnych dla ochrony naszej planety.

Naszym priorytetem było przygotowanie kolekcji, która będzie zgodna z ideą zrównoważonej mody. W kolekcji Green Choice wykorzystaliśmy naturalne włókna oraz poliester z recyklingu. Zależało nam także na tym, aby ubrania były miękkie i wygodne, a dzięki prostej formie można było je łączyć w interesujące codzienne stylizacje.

W kolekcji Green Choice wykorzystujemy ekologiczne włókna:

bawełnę organiczną, poliester z recyklingu, lyocell oraz len.

Share

Menu