KAMPANIA JESIEŃ-ZIMA 22/23

PODĄŻAJ TAM, GDZIE LUBISZ

KAMPANIA JESIEŃ-ZIMA 22/23

Z nową kolekcją jesienno-zimową zabieramy Was do miasta, które tętni życiem. Odwiedzamy ulubione kawiarnie, idziemy na spacer, wybieramy się do kina lub po prostu przystajemy na chwilę, by cieszyć się tym, co jest dookoła nas. Podążamy również tymi mniej oczywistymi szlakami i odkrywamy nasze miasto na nowo.

W nowej kolekcji stawiamy na dobry styl, ale nie zapominamy o tym, by ubrania były komfortowe i wygodne. Jest romantycznie, kobieco i subtelnie, ale nie brakuje także mocnych kolorystycznych akcentów i fasonów.

Poznaj jesienno-zimową kolekcję Greenpoint stworzoną dla kobiet, które żyją aktywnie i inspirująco.

Odkryj miasto Greenpoint
Kup produkty
Kup produkty
Kup produkt
Kup produkt
Kup produkt
Kup produkt

PODĄŻAJ TAM, GDZIE LUBISZ

KAMPANIA JESIEŃ-ZIMA 22/23

Z nową kolekcją jesienno-zimową zabieramy Was do miasta, które tętni życiem. Odwiedzamy ulubione kawiarnie, idziemy na spacer, wybieramy się do kina lub po prostu przystajemy na chwilę, by cieszyć się tym, co jest dookoła nas. Podążamy również tymi mniej oczywistymi szlakami i nasze miasto na nowo.

W nowej kolekcji stawiamy na dobry styl, ale nie zapominamy o tym, by ubrania były komfortowe i wygodne. Jest romantycznie, kobieco i subtelnie, ale nie brakuje także mocnych kolorystycznych akcentów i fasonów.

Poznaj jesienno-zimową kolekcję Greenpoint stworzoną dla kobiet, które żyją aktywnie i inspirująco.

Odkryj miasto Greenpoint

Share

Menu