Wyjątkowa mama
Relacja z konkursowej metamorfozy
Poznajcie Anię i Basię - laureatki naszego konkursu "Wygraj metamorfozę dla siebie i mamy". Obie sympatyczne, pogodne i uśmiechnięte. I już na pierwszy rzut oka widać, że lubią swoje towarzystwo. Zresztą zapewniają, że razem robią wiele rzeczy.

Ania zgłosiła swoją mamę, Basię, odpowiadając na proste pytanie: "Dlaczego uważa ją za wyjątkową osobę?”. Córka z rozbrajającą szczerością odpowiedziała na nasze konkursowe zadanie i wygrała! Poznajcie więc wyjątkową mamę Basię:

"Jeśli przeczytacie to zdanie do końca to wiedzcie, że moja mama w tym czasie wypowie około 1000 słów... najlepszych porad, najmądrzejszych opowieści dla wnuków, najcieplejszych pocieszaczy, gdy w duszy smutek gra. Moja mama jest wyjątkowa, bo mówi najwięcej w świecie. I są to najpiękniejsze słowa.”
Prezent dla mamy
O wygranej, córki poinformowały mamę telefonicznie. Nie dyskutowała z nimi, bo bezgranicznie im ufa. – Wiem, że skoczą za mną w ogień. Tak jak ja za nimi – podkreśla Basia. Nic dziwnego, że ich znajomi mówią o całej trójce „włoska rodzina” – tak jak Włosi ciągle mówimy, i to głośno. Siedząc przy wspólnym stole, nieustannie się przekrzykujemy. Ale przy naszych temperamentach musimy powalczyć o to miejsce, żeby się w ogóle wypowiedzieć – śmieje się Anna.
Wspólny czas
- Co jeszcze nas łączy? Książki i podróże. Kiedyś wspólnie jeździłyśmy po świecie: wybrzeże Morza Śródziemnego, byłe kraje ZSRR, Europa. Od kiedy Agnieszka, moja młodsza córka wyszła za mąż, głównie z Anią.
Przygotowania
czas zacząć
Pani Basia i jej córka Ania, w pierwszej kolejności spotkały się z dermokonsultantkami Ziko Dermo, które przeprowadziły profesjonalne badanie skóry, udzieliły cennych porad dotyczących pielęgnacji skóry oraz dobrały odpowiednie kosmetyki dla każdej z Laureatek. Solidna porcja wiedzy – a to dopiero początek!
Metamorfoza
pełną parą
Czas na profesjonalny make up oraz stylizacje włosów! Odpowiednie kosmetyki, dobrane kolory i kilka bezcennych rad pani makijażystki.  Jeszcze kilka chwil przed lustrem, ostatnie ruchy pędzelkiem i gotowe!
Pierwsze przymiarki
Czas na modowe inspiracje! Stylistka pomogła stworzyć własne stylizacje z garderoby Greenpoint. Wybrane ubrania podkreślają naturalne piękno Ani i Basi odpowiednim fasonem i kolorystyką ubrań. Głównie kierowaliśmy się ich cechami charakteru oraz niezwykłym temperamentem. Wybraliśmy więc ubrania, w których nasze laureatki mogły czuć się elegancko, ale też wygodnie.
W blasku fleszy
Po metamorfozie Panie mogły poczuć się jak prawdziwe celebrytki. Do pracy zabrała się ekipa fotografów. Błysk fleszy, seria ujęć. Na zdjęciach nie dało się ukryć ich bliskiej relacji!
Popisowy duet
O ile w pierwszej sesji królowały roślinne printy, to w drugiej dominują… grochy! Wybór Basi padł na granatową sukienkę, uzupełnioną o szykowną chustę. Odpowiedzią Ani była bluzka z tym samym wzorem w zestawie z rozkloszowaną spódnicą w kolorze chusty.

Dobrana z nich para, prawda?
Piękna mama, piękna córka!
Przyzwyczajona do eleganckiej i kobiecej garderoby mama, Basia, od razu pokochała proste fasony oraz lekkie tkaniny. Z kolei Ania ubrania z w pastelowym kolorze, które podkreśliły jej kobiecość, naturalność i klasę.
Pamiątka na lata
Oto i efekt końcowy. Wyjątkowa mama i jej córka - Basia i Ania. - Do tej pory mogłyśmy tylko marzyć o takiej sesji, a teraz mamy wspólną pamiątkę na lata - podkreślała Anna, żegnając się z ekipą Ziko Dermo oraz Greenpoint.

Prawda, że pięknie razem wyglądają?

Share

Menu