Zawodowo jestem nauczycielką języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w jednym z warszawskich techników. Uwielbiam nowe kultury, języki obce, zwierzęta oraz fotografię. Moja mama jest wspaniałym towarzyszem podróży i każda nasza wspólna wycieczka jest niezwykłym wspomnieniem. Nasza relacja jest wyjątkowa. Mogłybyśmy rozmawiać godzinami, bo doskonale się rozumiemy i zawsze wspieramy. Mieszkamy w innych miastach, dlatego wspólnie spędzony czas doceniamy szczególnie i staramy się spędzać go wyjątkowo. Ostatnio polubiłyśmy też wspólne zakupy, a mama zaczęła cenić mój gust podczas wybierania stylizacji.

Mamie zawdzięczam optymizm, poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości! Ogrom miłości, którą mi dała i teraz ja mogę przekazywać ja innym! Obydwie mamy dusze projektantek - ciągle byśmy coś zmieniały i fajnie, że tych zmian dokonujemy razem. Mama zawsze powtarza mi „nie patrz na to co mówią inni” zdecydowanie prezentuje teraz tę postawę i sama przekazuje to innym. Niewiele bym osiągnęła gdyby nie to... Mamo, jesteś wyjątkowa... dobrze, że jesteś. 

Słowo Mama kojarzy mi się z odpowiedzialnością i bezgraniczną miłością. Taka miłość przejawia się tym, że zawsze mogę liczyć na moją mamę. Gdy tylko potrzebuje pomocy, mama niesie ją bez zastanowienia..To od Niej nauczyłam się pomagać innym. Zawsze powtarzała "lepiej powiedzieć dzień dobry kilka razy tej samej osobie, niż wcale". Wrażliwość jest naszą cechą wspólną. W dniu tak pięknym jakim jest Dzień Mamy, chciałam życzyć mojej mamie Aleksandrze przede wszystkim zdrowia, bo to ono jest najważniejsze. Aby zawsze uśmiechała się tak, jak to pamiętam z dzieciństwa.

Mam na imię Paulina i mam szczęście mieć nietuzinkową i pełną pomysłów mamę Elwirę, która nauczyła mnie wielu rzeczy i ciągle uczy. Mama to dla mnie najbliższa osoba, moja mama jest jak królowa na zamku, jak kapitan na statku, bo ktoś przecież dowodzić musi, a kto jak nie Mama. Dzięki mamie lubię się stroić w kolorowe piórka i kocham mieć szafy pełne ubrań, tak, że nie mogę ich domknąć…Chyba nie ma jednego wspomnienia z moją mamą, które pamiętam. Jest tego mnóstwo, najciekawiej i najweselej jest kiedy podróżujemy, wtedy coś się dzieje.

Słowo mama kojarzy mi się z bezgraniczną miłością, bezpieczeństwem, ciepłem, bezwarunkową troską, czułością, wrażliwością, opiekuńczością i dobrocią. Swojej mamie zawdzięczam bardzo dużo... to Ona dała mi życie. Obdarzyła miłością oraz opieką. Dzięki niej jestem takim człowiekiem jakim jestem. To ona nauczyła mnie miłości i dobroci do drugiego człowieka. Moja mama nie miała ze mną łatwo, nie byłam spokojnym i bezproblemowym dzieckiem. Zawsze chciała dla mnie jak najlepiej i za to jestem jej bardzo wdzięczna.Teraz gdy ja jestem coraz starsza zauważam u siebie podobne cechy charakteru, co mama na każdym kroku. Jak mówi obiegowa mądrość: "Spójrz na przyszłą teściową, a dowiesz się wiele o swojej przyszłej żonie". Jeśli chodzi o moją osobę to naprawdę podpisuję się pod tym. 

Mama to najlepsza kobieta jaka znam, i zawsze chce dla nas jak najlepiej. Najbardziej wspominam nasza wspólną wycieczkę do Gdyni przez Kraków. U siebie zauważam wiele cech charakteru które posiada moja mama. Mamie w Dniu jej święta życzę zdrowia i dużo cierpliwości do swoich dzieci, realizowania swoich pasji i zawsze uśmiechu na co dzień bo jej uśmiech jest najpiękniejszy.

Share

Menu