Greenpoint kampania wiosna lato 2021

BĄDŹMY DLA SIEBIE DOBRE
Bądźmy dla siebie dobre
to wiadomość dla całej kobiecej społeczności: matek, sióstr, córek i przyjaciółek.
Bliskość, wspólnota i pozytywne relacje - to wartości, które reprezentują naszą markę. Chcemy przypomnieć Wam, jak wielką moc ma w sobie przyjaźń, wsparcie oraz solidarność z innymi, bliskimi Ci kobietami.

To też apel do nas o dodawanie sobie siły na każdym etapie naszego życia i wspieranie się wzajemnie.
DOCENIAJMY DROBNE CHWILE
Na nowo nauczyliśmy się czym jest siła i jedność oraz solidarność.
Przewartościowaliśmy swoje życie i skupiliśmy się na tym co naprawdę ważne. Przestaliśmy pędzić i zwróciliśmy uwagę na drobne gesty i zwykłe chwile. Zrozumieliśmy, że każda z nas może dać innym wyjątkowy prezent – siebie, swój czas, zainteresowanie i troskę.
PIELĘGNUJMY BLISKIE RELACJE
Pamiętajmy, że pozytywne słowa niosą ogromną moc. Słowa “Bądźmy dla siebie dobre” mają dodawać otuchy i zachęcać do spojrzenia w przyszłość w optymistycznym tonie. W końcu tak niewiele trzeba, aby czyjś dzień stał się lepszy. Szczególnie teraz, gdy wszyscy tego potrzebujemy.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
Komplement, miły gest to zawsze dobra myśl, którą możemy podarować bliskiej osobie. Doceniajmy się wzajemnie i pomagajmy sobie w budowaniu nowej rzeczywistości.
PODĄŻAJMY
ZA SWOJĄ
INTUICJĄ
W czasach, gdy teraźniejszość nabrała nieco innego znaczenia, a przyszłość stała się bardziej nieprzewidywalna, warto zacząć dbać o relacje tu i teraz.

Koncentrujemy więc uwagę w nadziei i wyczekiwaniu na moment, kiedy również będziemy mogli zobaczyć się z tymi, za którymi tęsknimy. To jedne z najpiękniejszych wartości, które powinniśmy pielęgnować.
To czas przebudzenia, nowych możliwości, energii i siły, która nabiera zupełnie nowego znaczenia, kiedy my, kobiety, wspieramy siebie nawzajem. To nowy początek dla nas wszystkich.
ZOBACZ KOLEKCJĘ

Share

Menu