Kampania Sunny Stories

Sunny Stories

Zainspiruj się pozytywną energią i najnowszymi trendami!

Czas lat 70. to przełomowy moment, kiedy moda zaczęła być sposobem na wyrażenie siebie, a szeroki wachlarz fasonów, tkanin i printów stwarzał ku temu możliwości większe niż kiedykolwiek wcześniej. Pokazanie swojej kreatywności, poglądów czy zainteresowań poprzez modę było bardzo silnym trendem, który zresztą towarzyszy nam do dziś. Marynarskie i kwiatowe nadruki, hafty w stylu boho czy inne przyciągające wzrok zdobienia na stałe zagościły w trendach. 

Lata 70. to również sprzeciw wobec tempa życia i chęć powrotu do natury. Epoka szerokich spodni, kombinezonów i wzorzystych koszul wraca dziś w całej palecie barw wraz ze swoją filozofią, która mimo upływu lat, nie straciła na aktualności. Tak jak i wtedy doceniamy naturalne tkaniny, czujemy się komfortowo w luźnych krojach i uwielbiamy komfort, jaki dają idealnie skrojony i niekrępujące ruchów ubrania.

Znajdź sposób na wyrażenie siebie! Ciesz się chwilą i szukaj inspiracji wśród naszych letnich propozycji, które idealnie sprawdzą się nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu!   

Share

Menu