SALE - dodatkowe -20% na wszystko przy min. 99,99 zł | kod: SALE
Greenpoint

Poznaj nas

Greenpoint to kobieca marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku.
Naszą działalność rozpoczęliśmy od jednego sklepu, który zlokalizowany był w Krakowie
przy ulicy Gdańskiej. Dziś mamy ponad 220 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci
modowych w Polsce.

+30 lat doświadczenia
ponad 220 sklepów w Polsce
+ 3 mln produktów sprzedanych rocznie
ponad 500 miejsc pracy
20 000 m2 łącznej powierzchni sklepów
obecność na rynku międzynarodowym - Słowacja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Węgry, Niemcy, Austria, Chorwacja, Włochy, Hiszpania

SIŁA
KOBIECOŚCI

Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Kolekcje Greenpoint przeznaczone są dla kobiet o różnych typach figury — w rozmiarach od 36 do 46. Wierzymy, że to ubrania powinny pasować do Ciebie. Chcemy, aby były źródłem radości i akceptacji Twojej kobiecości. Dla nas jesteś idealna dokładnie taka, jaka jesteś.

W Greenpoint wierzymy w świadome budowanie stylu, dlatego w naszych kolekcjach znajdziesz fasony funkcjonalne i ponadczasowe, które będą Ci służyć przez wiele lat. Właśnie dlatego projektujemy ubrania, które łatwo się ze sobą łączą i nigdy nie wyjdą poza ramy klasyki.

WYGODA ZAKUPÓW
I KOMFORT NOSZENIA

Dbając o jakość produktów każdą rzecz osobiście testujemy i sprawdzamy przed wprowadzeniem do kolekcji. Komfort, to również dla nas wygoda w trakcie zakupów. Dlatego od dłuższego czasu umożliwiamy swobodne zamawianie i odbiór produktów w ponad 220 sklepach. Twoje zamówienie dostarczamy w trakcie 24 godzin! Niezwykle istotna jest dla nas także obsługa Klienta w naszych sklepach stacjonarnych. Dlatego każdego dnia zespół profesjonalnie wyszkolonych doradców pomaga i wspiera Konsumentów w wyborze odpowiedniego produktu.

ŚRODOWISKO
MA ZNACZENIE

Jako świadoma i odpowiedzialna marka staramy się zmniejszać negatywny wpływ biznesu na nasze środowisko. Każdego dnia analizujemy w jaki sposób możemy wspierać kwestie ekologiczne oraz minimalizować nasz wpływ na otoczenie. Sukcesywnie wdrażamy coraz więcej działań mających na celu poprawę tej sytuacji. Jednym z nich jest zwiększenie udziału naturalnych tekstyliów w naszych kolekcji. To właśnie produkty z lnu, wiskozy, bawełny, lyocellu zyskują coraz większe uznanie naszych Klientów oraz poszerzają kolekcje o materiały przyjazne środowisku.

Wierzymy również, że każdy produkt zasługuje na swoją drugą szansę, dlatego w nowych salonach staramy się wykorzystywać wizualnie odświeżone meble z zamkniętych lokali. Podobnie dzieje się z ubraniami z poprzednich kolekcji, które trafiają do sklepów outletowych, gdzie sprzedajemy je w niższych cenach.
We wszystkich nowych sklepach zmniejszamy zużycie energii elektrycznej, poprzez zastosowanie nowych, energooszczędnych systemów oświetlenia LED oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Z kolei Pracownicy naszej Centrali od lat zbierają nakrętki po butelkach, które są wykonane z czystego polimeru PET, który można poddać recyklingowi.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Poniedziałek - Piątek 8:00-15:00
12 287 07 07
[email protected]

CENTRALA FIRMY

Greenpoint S.A.
Ul. Domagały 3, 30-741 Kraków
Telefon: 12 413 16 31
Kontakt e-mailowy: [email protected]

WSPÓŁPRACA

Franczyza
Tomasz Nowicki
[email protected]
668 215 677

Marketing
[email protected]

E-commerce
Alina Czarnecka
[email protected]