NIEDZIELA ONLINE Wszystko -25% przy min. 99,99 zł | Kod: RABAT trwa jeszcze przez

Okulary

Produktów: 97
Filtry
Widok:

Akcesoria

Okulary

Okulary przeciwsłoneczne nie tylko stanowią barierę ochronną dla Twoich oczu, ale także są modnym uzupełnieniem stylizacji i mogą optycznie wymodelować owal twarzy. Przedstawiamy więc bogatą kolekcję akcesoriów Greenpoint, w której znajdziesz najmodniejsze oprawki w wielu kształtach i kolorach.

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne?

Lato to czas, kiedy okulary słoneczne stanowią obowiązkowy dodatek do stroju. Nie można jednak zapominać, że promieniowanie UV występuje przez cały rok, dlatego nawet zimą powinnaś chronić swój wzrok. Nie można się więc kierować jedynie kształtem oprawek, ale także stopniem ochrony przed szkodliwym wpływem promieni ultrafioletowych. W naszej ofercie znajdziesz okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV 400, dzięki czemu nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich oczu. Ponadto możemy Ci zaproponować szeroki wybór modeli, które dopasujesz do swojego stylu i charakteru stylizacji. Z tym, jak okulary zmieniają twarz nie ma co dyskutować, dlatego, dobierając oprawki, powinnaś uwzględnić nie tylko współczynnik ochrony UV, ale także kształt swojej twarzy: okrągła – najlepszym wyborem będą okulary kocie oczy, które optycznie wysmuklą buzię, owalna – przy takich rysach sprawdzą się w zasadzie wszystkie modele. Możesz więc zdecydować się zarówno na okulary kocie, jak i te o kwadratowych lub okrągłych soczewkach, trójkątna – w tym przypadku warto wybrać okulary, które zrównoważą proporcje twarzy.

Okulary online – najmodniejsze akcesoria

Nasza oferta wyróżnia się różnorodnością nie tylko pod względem kształtów, ale i kolorów. Możemy Ci zaproponować m.in. popularne okulary w odcieniach brązów, ze zwierzęcym printem lub w klasycznej czerni.

#greenpointlook
Zainspiruj się stylizacjami z naszego Instagrama