DZIEŃ MAMY dodatkowe -20% przy zakupach za min. 199,99 zł | kod: MAMA

Wartości marki

Jesteśmy polską firmą, która ubiera kobiety od ponad 29 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej w 1992 roku. Od tej pory konsekwentnie kontynuujemy wyznaczoną misję. To właśnie w mieście królów polskich bije serce marki, a zespół projektantek pracuje nad tworzeniem nowych kolekcji, które spełnią potrzeby i oczekiwania Klientek Greenpoint. Obecnie nasza firma zatrudnia blisko 500 osób w całej Polsce, które z pasją i niezwykłym zaangażowaniem dbają o każdy etap życia naszego produktu – od projektu, po produkcję, transport kończąc na sprzedaży. Do przygotowania ubrań Greenpoint podchodzimy z największą starannością, ponieważ chcemy, aby efekty pracy odznaczały się nie tylko wyjątkowym stylem, ale także wysoką jakością.

Wszystkie nasze działania podejmujemy z myślą o Klientach Greenpoint. Dbamy o to, aby niezależnie od sytuacji każda z Was czuła się komfortowo. Dlatego wybieramy przyjemne dla skóry tkaniny, a nasze fasony subtelnie podkreślają kobiecą figurę.

Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i staramy się je rzetelnie realizować. Nasze produkty projektowane są przez zespół Kobiet, które doskonale znają aktualne trendy oraz potrzeby swoich Konsumentów. Jako marka upewniamy się, czy ubrania sprawdzą się przy szybkim tempie życia każdej kobiety. Dbając o jakość produktów każdą rzecz osobiście testujemy i sprawdzamy przed wprowadzeniem do kolekcji. Komfort, to również dla nas wygoda w trakcie zakupów.

Dlatego od dłuższego czasu umożliwiamy swobodne zamawianie i odbiór produktów w ponad 165 sklepach. Twoje zamówienie dostarczamy w trakcie 24 godzin! Niezwykle istotna jest dla nas także obsługa Klienta w naszych sklepach stacjonarnych.

Dlatego każdego dnia zespół profesjonalnie wyszkolonych doradców pomaga i wspiera Konsumentów w wyborze odpowiedniego produktu.

Chcemy pokazać naszym Klientkom, że kobiece piękno nie ma jednego rozmiaru, jednego zdefiniowanego typu urody ani ideału, do którego powinniśmy dążyć.
Każda z nas jest inna i dzięki temu wyjątkowa, niezależnie od wieku, typu figury czy rozmiaru na metce. Chcemy, aby ubrania Greenpoint były źródłem radości i akceptacji kobiecości. Dla nas nie jest ważne, jaki typ figury posiadasz oraz numer na metce.
Dla nas piękno nie ma rozmiaru ani wieku. Wierzymy, że ubranie jest odbiciem Twojej osobowości i dzięki niemu możesz wydobyć swój wewnętrzny blask. Dlatego tworzymy ubrania o rozmaitych fasonach, wzorach i kolorach, które wprowadzają do każdej stylizacji element niebanalności i wyrazistości.
Chcemy, żebyś w naszym asortymencie czuła się kobieco, na czasie oraz wyglądała pięknie bez względu na okazję.

Jako świadoma i odpowiedzialna marka staramy się zmniejszać negatywny wpływ biznesu na nasze środowisko. Każdego dnia analizujemy w jaki sposób możemy wspierać kwestie ekologiczne oraz minimalizować nasz wpływ na otoczenie. Sukcesywnie wdrażamy coraz więcej działań mających na celu poprawę tej sytuacji. Jednym z nich jest zwiększenie udziału naturalnych tekstyliów w naszych kolekcji.
To właśnie produkty z lnu, wiskozy, bawełny, lyocellu zyskują coraz większe uznanie naszych Klientów oraz poszerzają kolekcje o materiały przyjazne środowisku. Wierzymy również, że każdy produkt zasługuje na swoją drugą szansę, dlatego w nowych salonach staramy się wykorzystywać wizualnie odświeżone meble z zamkniętych lokali. Podobnie dzieje się z ubraniami z poprzednich kolekcji, które trafiają do sklepów outletowych, gdzie sprzedajemy je w niższych cenach.
We wszystkich nowych sklepach zmniejszamy zużycie energii elektrycznej, poprzez zastosowanie nowych, energooszczędnych systemów oświetlenia LED oraz urządzeń klimatyzacyjnych.
Z kolei Pracownicy naszej Centrali od lat zbierają nakrętki po butelkach, które są wykonane z czystego polimeru PET, który można poddać recyklingowi.

Od ponad 25 lat budujemy partnerskie relacje z naszymi wieloletnimi dostawcami, a naszą współpracę opieramy na zaufaniu, uczciwości, szczerości oraz wzajemnym szacunku.
Ponadto, konsekwentnie wspieramy krajową gospodarkę, nie tylko przez płacenie podatków ale również współpracę z lokalnymi firmami i podwykonawcami.
Staramy się wspierać mikroprzedsiębiorstwa na każdym etapie naszej działalności.

W Greenpoint wyznajemy zasadę zero waste, dlatego w naszych kolekcjach znajdziesz ubrania,
które można łatwo ze sobą łączyć, są zawsze modne i nigdy nie wyjdą poza ramy klasyki.
Wierzymy w świadome budowanie stylu,
dlatego w naszych kolekcjach znajdziesz fasony funkcjonalne i ponadczasowe,
które będą Ci służyć przez wiele lat.