Pastelowa sukienka z haftem na rękawach
Index: GPKS23SUK051810X00
79,99 zł
Cena regularna: 229,99 zł
-65%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,99 zł -20%
Produkt oversize - dobierz rozmiar z pomocą tabeli rozmiarów.
Zamów dziś, a paczkę otrzymasz: wt. 30.06 - czw. 02.07
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
-
Wysyłka w 24-72h
-
Darmowa dostawa od 199zł dla wybranych metod dostawy
-
30 dni na zwrot
Opis produktu
-
Kolor:
żółty
Jasnożółta sukienka z oryginalnymi rękawami pokrytymi haftem. Z przodu, wzdłuż dekoltu ozdobna mereżka. W talii pasek podkreślający talię.
Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.
Materiał
100% wiskoza
Dostawa
Darmowa dostawa od 199zł dla wybranych metod dostawy.
GWARANTOWANA WYSYŁKA w 48 godzin.
*95% zamówień realizujemy w 24 godziny.
Metody dostawy:
- Sklep stacjonarny - Bezpłatnie! (1-3 dni roboczych)
- DPD pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym (m.in. Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 10,90 zł (1 dzień roboczy)
- Orlen Paczka - odbiór w automacie paczkowym, na stacji paliw ORLEN lub w punkcie partnerskim - 11,90 zł (1 dzień roboczy)
- Kurier DPD - 13,90 zł (1 dzień roboczy)
- Paczkomaty InPost - 15,90 zł (1 dzień roboczych)
Więcej informacji o dostawie tutaj.
Opinie klientów (10)
5.0 / 5
-
5 (10)
-
4 (0)
-
3 (0)
-
2 (0)
-
1 (0)
Wyświetlono 10 z 10 ocen
#greenpointlook
Zainspiruj się stylizacjami z naszego Instagrama
An**
Sukienka bardzo ładna, odcień żółci bardzo delikatny. Jest pasek, ale w sukience jest z tyłu gumka. Nie ma podszewki. Wzięłam 36 i jest ok. Zazwyczaj biorę 38. Polecam.
El******
Sukienka bardzo ładna, ale nie dopasowałam rozmiaru. Bardziej pasuje na wyższą osobę
Ma*******
Jakoś do ceny super!
Ew*****
Bardzo fajny materiał, super się układa. Lekko romantyczny wygląd przez rękawy. Zgodnie z podpowiedzią kupiłam rozmiar 36 mimo że na co dzień noszę 38. Polecam!
Ew*
Najpiękniejsza sukienka jaką widziałam. Ten kolor jest boski. I te przeszycia na rękawkach. Tylko mierzyć trzeba talię bo tam nie ma gumki.
An***
Fajna sukienka na lato do pracy i mniej formalne wyjścia, materiał przewiewny, polecam ;)
Ka*******
Śliczna i wygodna sukienka.
Ew* *******ak
Produkt zgodny z oczekiwaniami.
7k****
Sukienka robi wrazenie. Jest po prostu ładna.
Iz*
Sukienka ogólnie bardzo ładna, elegancka. Rozmiar ok.